Alfa Romeo CENTRUMSPRZEDAZY BIELSKO-BIAŁA Alfa Romeo CENTRUMSPRZEDAZY BIELSKO-BIAŁA
      
Fiat Dostawcze Lancia Abarth  
 
    www.alfaromeo.pl        
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Blacharstwo-lakiernictwo


      

Zadrapania, parkingowe „pamiątki”, skutki gradobicia, stłuczki ,kolizje , unieruchomienie samochodu z powodu usterki – mamy nadzieję, że Państwo doświadczają takich zdarzeń wyjątkowo rzadko .

Gdyby jednak coś takiego się zdarzyło to prosimy od razu kontaktować się z nami!

POMOC DROGOWA - tel. 502 185 777

Pomoc drogowa przyjeździe pod wskazany przez Państwa adres i profesjonalnie przetransportuje auto do naszego serwisu, który od wielu lat posiada autoryzacje na obsługę i naprawy samochodów grupy FIAT - osobowych i dostawczych (Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Abarth, Fiat Professional, Jeep, Chrysler, Dodge).

Obsługujemy również samochody innych marek !

Nasz doświadczony zespół blacharsko-lakierniczy zapewni Państwu profesjonalną usługę z zachowaniem najwyższych standardów, oryginalnych lakierów, materiałów lakierniczych, części zamiennych z zachowaniem procedur naprawczych. Naprawy blacharskie koordynujemy z naprawami mechanicznymi – w jednym miejscu i czasie przeprowadzimy kompleksową naprawę powypadkową.

Szanując Państwa czas, współpracujemy z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi przeprowadzając bezgotówkowe rozliczenie napraw oraz pomagamy Państwu w przeprowadzaniu procedury szkodowej .Oferujemy transport samochodu na lawecie do naszego centrum serwisowego. Na czas naprawy mogą Państwo skorzystać z samochodu zastępczego.

Lato czy zima – w naszym serwisie pogoda nie ma znaczenia, każda pora roku jest dobrym czasem na powierzenie nam samochodu do naprawy.

 

Nagroda dla najlepszego lakiernika sieci Fiat Auto Poland

 
 
CENTRUM SPRZEDAŻY FCA POLAND S.A.

BIELSKO-BIAŁA
KATOWICKA 24
43-300 BIELSKO-BIAŁA

Marek Stroński
Tel.: 33 813 44 40
Tel. kom. 510 994 855
marek.stronski@fcagroup.comWyświetl większą mapęWARSZAWA
ALEJA WYŚCIGOWA 6
02-681 WARSZAWA
Tel.: (33) 8134442
e-mail

 
 
· polityka prywatności    · informacje o cookies